RaphCompany
loading...
Tworzymy grafikę dla stron internetowych, wizytówki, plakaty, logotypy, fotomontaże, fotoretusze, kompleksowe identyfikacje wizualne firm.
Projektowanie graficzne
RAPH

PROJEKTOWANIE GRAFICZNE

Tworzymy grafikę dla stron internetowych, wizytówki, plakaty, logotypy, fotomontaże, fotoretusze, kompleksowe identyfikacje wizualne firm

PROJEKTOWANIE

NASZE USŁUGI

Tworzymy

szablony stron www, wizytówki, plakaty, logotypy, fotomontaże, fotoretusze, kompleksowe identyfikacje wizualne firm

Nasze projekty

oryginalny design, wysoki poziom wykonania , odpowiadający dzisiejszym , standardom, zmysł graficzny, dbałość o detale, przejrzysty i wyrazisty przekaz

Wydruk i dostawa

dla identyfikacji wizualnej zewnętrznej oferujemy błyskawiczny wydruk oraz dostawę, dostarczamy projekty door to door do siedziby klienta lub do odbioru na miejscu, drukujemy na rozmaitych materiałach i formatach

RAPH COM

JAK ZAMÓWIĆ USŁUGĘ?

WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ PODAJĄC INFORMACJE NA TEMAT POTRZEBNEJ USŁUGI LUB SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE.

Jesteś zainteresowany projektem?

Zapraszamy do kontaktu

Zaprojektujemy stronę według Twoich wymagań

Skontaktuj się z nami

  Nasze usługi

  Tworzymy

  Szablony stron www

  Wszystkie szablony stron www od Raph Company są wykonane w nowoczesnej technice RWD. Twoja strona internetowa będzie wyglądać super na ekranach komputerów bądź smartfonów

  Wizytówki

  Nasze szablony wizytówek dają nieograniczone możliwości kreacji projektów. Zamów już dziś i ciesz się nowoczesnością projektu i jakością wykonania.

  Plakaty

  Projekt plakatu, projektowanie graficzne plakatu, format A2, A3, A4, B2, B3. Projektowanie graficzne - szybka realizacja graficzna projektu wraz z opcją druku.

  Logotypy

  Odzysiwanie wszystkich typów plików włączając w to zdjęcia, dokumenty, filmy, audio, korespondencję, skompresowane pliki, itd.

  Fotomontaże

  Po otrzymaniu zdjęć i opisu wykonujemy BEZPŁATNIE szkic projektu i wysyłamy go z kosztorysem do akceptacji. Szkic nie wiąże się z żadnymi opłatami i ma on służyć temu, abyście mogli Państwo ocenić czy dobrze zinterpretowaliśmy Wasz zamysł. Na tym etapie możemy również dokładnie określić pracochłonność zlecenia, a więc i koszt.

  Kompleksowe identyfikacje wizualne firm

  W ramach których wykonujemy m.in. kalendarze firmowe, ulotki, plakaty. W efekcie jesteśmy w stanie przenieść zaprojektowaną koncepcję identyfikacji firmy od razu na dowolny nośnik, tworząc różnorakie materiały reklamowe dla marki.

  RAPH COM

  Gwarantujemy wysoką jakość w przystępnej cenie połączoną z krótkim czasem realizacji zlecenia.

  Dzięki różnorodnym odcieniom naszych umiejętności oferujemy szeroki zakres usług: od prostych projektów graficznych, po budowę identyfikacji wizualnej, czy animacje 3D.

  Dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości projektów graficznych, zarówno pod kątem wizualnym, artystycznym, jak i sprzedażowym.

  RAPH COMPANY

  PROJEKTY DTP

  Wykonujemy projekty materiałów gotowych do druku, zaczynając od ulotek oraz zaproszeń, poprzez foldery, broszury i katalogi, a na reklamach wielkoformatowych kończąc. Ścisła współpraca ze sprawdzonymi drukarniami daje nam możliwość realizacji usług kompleksowo: od projektowania po druk zamówionych materiałów.

  GRAFIKA NA POTRZEBY INTERNETU

  Reklama w Internecie rządzi się swoimi prawami. Staramy się, żeby nasze projekty wyróżniały się na tle innych reklam i zatrzymywały uwagę na dłużej. Tworzymy formy stałe i dynamiczne, w zależności od potrzeb klienta. Szybko reagujemy na konieczne zmiany.

  WIZUALIZACJE I ANIMACJE 3D

  Z nami zobaczysz w innym wymiarze dowolne obiekty architektoniczne, wizualizacje wnętrz mieszkań prywatnych i lokali usługowych, meble, elementy nietypowe, jak również prezentacje produktów;

  PROJEKTY ETYKIET I OPAKOWAŃ

  Etykiety i opakowania to nasza specjalność. W nasze projekty można zapakować wszystko.

  IDENTYFIKACJA WIZUALNA

  Budujemy niebanalny wizerunek marki na podstawie rodzaju działalności oraz misji firmy. Dbamy o to, aby stworzony system wizualny był wyjątkowy, rozpoznawalny i dostarczał pozytywnych skojarzeń.

  ILUSTRACJE

  Przygotowujemy projekty infografik, grafik do wnętrz oraz ilustracje na odzież.

  VIEW
  CLOSE