RaphCompany
loading...
Integracja PrestaShop to jedna z najczęściej wybieranych usług przez właścicieli sklepów internetowych, ze względu na automatyzację procesu wystawiania, oraz pobierania informacji o sprzedanych przedmiotach.
Integracje
RAPH

Inetgracje PRESTASHOP

Integracja PrestaShop to jeden z najczęściej wybieranych modułów przez właścicieli sklepów internetowych, ze względu na automatyzację procesu wystawiania, oraz pobierania informacji o sprzedanych przedmiotach

INTEGRACJE

ZINTEGRUJEMY TWÓJ SYSTEM PRESTASHOP

Integracja Allegro z PrestaShop

Dwustronna integracja PrestaShop z Allegro. Szybko wystawisz aukcję i pobierzesz zamówienia do sklepu.

Import Hurtowni / XML do PrestaShop

Integracja która umożliwia szybkie import jak i aktualizację dowolnej ilości produktów, kategorii i wszystkich danych z pliku XML

Google Merchant Center

Google Marchant to idealny sposób na zwiększenie sprzedaży w sklepie internetowym. Przygotowaliśmy funkcjonalny moduł, z opcją wygodnej konfiguracji i wydajnym exportem dużej ilości produktów do Google Marchant z PrestaShop'u.

RAPH COM

Integracja PrestaShop to jeden z najczęściej wybieranych modułów przez właścicieli sklepów internetowych, ze względu na automatyzację procesu wystawiania, oraz pobierania informacji o sprzedanych przedmiotach z Allegro.

RAPH COM

JAK ZAMÓWIĆ - USŁUGI PRESTASHOP

WYPEŁNIJ FORMULARZ PONIŻEJ PODAJĄC INFORMACJE NA TEMAT POTRZEBNEJ USŁUGI LUB SKONTAKTUJ SIĘ TELEFONICZNIE.

Jesteś zainteresowany projektem?

Zapraszamy do kontaktu

Zaprojektujemy stronę według Twoich wymagań

Skontaktuj się z nami

  Nasze usługi

  Bezpieczna metoda integracji danych

  Integracja Allegro z PrestaShop

  Integracja PrestaShop to jeden z najczęściej wybieranych modułów przez właścicieli sklepów internetowych, ze względu na automatyzację procesu wystawiania, oraz pobierania informacji o sprzedanych przedmiotach z Allegro.

  Import Hurtowni / XML do PrestaShop

  Stworzyliśmy nowoczesny moduł - integrację hurtowni z PrestaShop'em. Nasze innowacyjne rozwiązanie pozwala nam na przystosowanie importera pod dowolny plik XML ! Dzięki temu modułowi w kilkanaście minut możesz pobrać tysiące produktów wprost do swojego sklepu. Nasz moduł został przygotowany w taki sposób aby jak najbardziej rozbudowany, jednocześnie prosty dla obsługi sklepu internetowego (do naszego modułu nie jest potrzebna wiedza programistyczna).

  Google Merchant Center (Google Shopping) / Facebook XML

  Chcesz dotrzeć do tysięcy potencjalnych klientów ? Nie czekać miesięcy na efekt i zacząć zarabiać już teraz? Przygotowaliśmy moduł dzięki któremu w kilka minut możesz wygenerować XML ze wszystkimi lub wybrane produktami ze swojego sklepu o automatycznie wysłać go do Google Merchant Center, następnie ustaw kampanię reklamową i zarabiaj. automatycznie (wg zadania CRON) exportowane są wszystkie produktu, które spełniają konfigurację modułu (aktywność kategorii + dodatkowe filtry) ręcznie (wybieramy jaki produkt ma być dodany do XMLa - muszą być spełnione 3 warunki (aktywna domyślna kategoria w której znajduje się produkt, brak nałożenia globalnych filtrów, zaznaczenie produktu do exsportu)

  Export XML z PrestaShop

  Indywidualny moduł eksportu produktów z Twojego sklepu opartego na systemie PrestaShop do pliku XML. Teraz możesz być hurtownią dla swoich klientów, jak również możesz dodać swoje produkty do nietypowych porównywarek. Moduł wykonywany jest wg wymagań klienta.

  Integracja z Ceneo, Nokaut, Skąpiec itd

  Porównywarka to moduł przeznaczony dla systemu PrestaShop pozwalający na integrację z najpopularniejszymi porównywarkami cenowymi w Polsce: -ceneo.pl (Nowe) -nokaut.pl -skapiec.pl -okazje.info -sklepy24.pl -Radar.pl -Harpagon.pl -maniakcen.pl -torturacen.pl Moduł pozwala na integrację z nowym XML'em Ceneo

  Integracja Subiekt z PrestaShop

  Integracja sklepów internetowych zbudowanych na PrestaShop z systemem Subiekt GT firmy Insert. Integracja umożliwia bardzo szerokie dwustronne zastosowanie w przypadku łączenia Subiekta z PrestaShopem. Produktowym: jednostronna wymiana danych Subiekt GT – PrestaShop: opisy tekstowe produktów, zdjęcia – możliwe przypisanie do jednego produktu całej grupy zdjęć, ceny produktów - hurtowe, detaliczne, netto, brutto, vat - aktualizacje aktualizacja dostępności produktu w magazynie i w sklepie, przynależność produktu do danej kategorii

  VIEW
  CLOSE